REKLAMA
Rodzinna tragedia pod gwiazdami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kino Letnie Pod Gwiazdami zaprasza w czwartek 15 sierpnia po zmierzchu. Spotykamy się na dziedzińcu muzeum przy Podwalnej.

REKLAMA

Wakacje powoli się kończą, ale przed nami jeszcze trzy seanse w Kinie Letnim Pod Gwiazdami. Jaką niespodziankę przygotowali Chełmski Dom Kultury i CKF Zorza na 15 sierpnia?


REKLAMA

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Zapraszamy na czwartkowy seans tuż po zmierzchu czyli około godz. 21:00. Kawa i herbata na miejscu dla każdego.

Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Małgorzata
  o 14:54

  CHATA!!!!! Przepiękny film 🙂

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  621
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  787
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 452
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 564
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  REKLAMA