REKLAMA
Rowerkiem nad Białe
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski Klub Cyklistów PTTK zaprasza na dwudniowy rajd nad Jezioro Białe. Start w sobotę, 11 sierpnia.

Chełmski Klub Cyklistów PTTK organizuje dwudniowy rajd rowerowy nad Jezioro Białe. Wycieczka adresowana jest do średnio zaawansowanych rowerzystów.
Pierwszego dnia powiedzie poprzez polne i szutrowe drogi, miejscami piaszczyste podłoże, szczególnie w Lesie Sobiborskim. Będą to jednak krótkie odcinki, a potem dojazd do Okuninki, gdzie jest zaplanowany nocleg w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Krokodyl”.Wpisowe wynosi 60 zł dla członków PTTK i 70 zł dla pozostałych uczestników. Na rajd można się zgłaszać do czwartku 9 sierpnia br.

Rajd wystartuje w sobotę, 11 sierpnia, o godz. 7.45, sprzed Parku Wodnego przy Lubelskiej 133A, a powróci do Chełma w niedzielę, 12 sierpnia, około godz. 19.

W sobotę będzie do przejechania 65 km poprzez polne i szutrowe drogi i las Sobibór (miejscami drogi piaszczyste), do zobaczenia będzie m.in. wieża widokowa w Woli Uhruskiej oraz obóz zagłady w Sobiborze.
W niedzielę uczestnicy pokonają  70 km trasą GreenVelo przez styk granic Polska-Ukraina-Białoruś, a następnie Zbereże, Wolę Uhruską i Rudę.

Organizatorzy zapewniają: nocleg w SSM Krokodyl, 2 śniadania, 2 obiady, ognisko integracyjne, opiekę przewodnicką na trasie. Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób, decyduje kolejność wpłat.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia lub pod nr tel. 531 392 858.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 128
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 712
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 481
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 920
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA