REKLAMA
Rowerkiem po Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rowerowa przejażdżka po Chełmie połączona z poznawaniem historii. Zapraszamy w poniedziałek na rajd szlakiem architektury międzywojennej.

100-lecie niepodległości naszego kraju można świętować na różne sposoby. Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Kazimierza Janczykowskiego w Chełmie wraz z Chełmskiem Klubem Cyklistów PTTK oraz Urzędem Miasta Chełm wymyślili cykl imprez I Chełmska Wiosna Turystyczna „Rowerkiem po Chełmie”.


REKLAMA

Najbliższy rajd odbędzie się w poniedziałek 7 maja. Jego tematem przewodnim będą „Budowle z okresu międzywojennego”. Kolejną przejażdżkę zaplanowano na 14 maja po „Miejscach związanych z wyzwoleniem Chełma w 1918 r.”

Zgłoszenia na wycieczki przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 600 419 664.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej S
  o 13:45

  Krakow obchodzi,Lublin obchodzi,a Chelm?

  + 22
  - 22
 • ddk
  o 08:29

  Zgadzam się z Andrzejem, Chełm wywalczył sobie niepodległość znacznie wcześniej niż reszta Polski ale Narodowym Dniem Niepodległości ustanowiliśmy 11 listopada to chociaż na władzach miasta ciąży obowiązek obchodzenia święta 11 listopada to warto poświęcić akademię w jakiejś szkole o wydarzeniach lokalnych 2-4 listopada. Jest wiele projektów finansujących 100 lecie Niepodległości mam nadzieję, że kilka poświęcono wydarzeniom w Chełmie.

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 19:26

  A czy w Chelmie 2-4 listopada odbeda sie obchody wyzwolenia od okupantow austriackich,czy jak zwykle nic?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  PUM – raport otwarcia
  803
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  324
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  1 175
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 620
  Umowa na Kolejową
  1 460
  REKLAMA