REKLAMA
Rowerzystka pod kołami cysterny
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek w Krupem. Kierujący cysterną w trakcie wyprzedzania potrącił rowerzystkę. Kobietę przewieziono do szpitala.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek po godzinie 9 w Krupem (gm. Krasnystaw). Kierujący samochodem ciężarowym MAN, 55-letni mieszkaniec gm. Piaski, rozpoczął manewr wyprzedzania rowerzystki na odcinku drogi, gdzie znajdowało się wzniesienie. Wówczas z naprzeciwka zauważył jadący samochód osobowy. Aby uniknąć z nim zderzenia, udało mu się powrócić cysterną na swój pas ruchu, jednak wówczas doszło do potrącenia rowerzystki.

Po zatrzymaniu ciężarówki okazało się, że rower 74-letniej mieszkanki gm. Krasnystaw znalazł się pod cysterną, kobieta zaś leżała na poboczu. Z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Za jego niebezpieczne zachowanie na drodze zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a dokładne przyczyny wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 787
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 678
Święto Niepodległej w Chełmie
1 749
W niedzielę Chełm wybiera
3 242
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 629
REKLAMA