REKLAMA
Rozbój za dwieście złotych
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci z komisariatu w Rejowcu zatrzymali sprawcę rozboju na 61-latku. Jego łupem padły pieniądze w kwocie 200 złotych.

W miniony weekend dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na terenie gminy Rejowiec. Skierowani na miejsce policjanci z komisariatu w Rejowcu ustalili, że 61-letni mieszkaniec gminy Rejowiec został zaatakowany i pobity przez jakiegoś mężczyznę. Napastnik skradł pokrzywdzonemu pieniądze w kwocie 200 złotych i oddalił się.
Policjanci szybko ustalili personalia i zatrzymali prawdopodobnego sprawcę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec tej gminy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.
Został już doprowadzony do prokuratury w Krasnymstawie, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Banaszek odpowiada Fisz i pyta o SLD [WIDEO]
3 298
Znamy termin wyborów
806
Budżet Obywatelski. Projekty już po ocenie
468
Ekspresówka do Dorohuska zatwierdzona
2 164
Czwartki ze zdrowiem
593
REKLAMA