REKLAMA
Rytm tańczy już 10 lat!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Koncertem i pokazami Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” zakończyło dziesiąty rok swojej działalności.

REKLAMA

Podsumowanie dekady byłoby zbyt długie, lecz warto wspomnieć choćby o wychowanych B-, A-, i S-klasowych sportowych parach tańca towarzyskiego. Warto pamiętać o (już z powodzeniem startującej) grupie sportowej hip hopu, czy grupach osób dorosłych rozwijających umiejętności taneczne i tai-chi.


REKLAMA

„Rytm” to nie tylko szkoła tańca, ale także prestiżowe działania taneczne, takie jak organizowany od 10 lat Międzynarodowy Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana, a także turnieje Grand Prix Polski i Mistrzostwa Województwa.

Wracając do koncertu, dał on pełny przekrój pracy – od pięciolatków do osób dorosłych. Ponad 150 wykonawców bawiło publiczność tańcem i muzyką. Było wiele wzruszeń i wspólnej zabawy.

Obecnie w „Rytmie” trwają przygotowania do obozu wakacyjnego, gdzie prawie siedemdziesiąt osób pod opieką kadry wyjedzie do Lubenii na Podkarpaciu, by przygotowywać się do jedenastego już sezonu.
Jego najważniejszymi wydarzeniami będą organizowane przez Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana, będącymi jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Polski dla par z naszego województwa.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Rytmu www.taniec.chelm.pl oraz funpage na facebooku.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 923
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 554
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA