REKLAMA
Są miejsca na kursach zawodowych
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym zaprasza na kursy z cyklu „Ginące Zawody”. Trwa rekrutacja.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby bezrobotne, uczące się w wieku 18-25 lat oraz pełnoletni uczestnicy OHP. Warunek jest jeden: muszą mieć już wyuczony zawód podstawowy.
I tak np. ślusarz może przejść szkolenie z podkuwania koni czy kowalstwa, kucharz może dokształcić się na kursie cukiernika według tradycyjnych receptur, a murarz może wyszkolić się na kamieniarza.
Szkolenia trwają 12 dni (96 godzin dydaktycznych). Każde kończy się egzaminem sprawdzającym nabyte umiejętności, zgodnie z obowiązującymi przepisami, który zostanie przeprowadzony przez Izbę Rzemieślników i Przedsiębiorców z Lublina.


REKLAMA

Ośrodek wykonuje też na bezpłatne badania kwestionariuszem KZZ. Jest to polska metoda do badania zainteresowań zawodowych, w pełni dostosowana do specyfiki naszego rynku pracy. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

O szczegóły pytajcie w MCK w Rejowcu Fabrycznym przy ul. Lubelskiej 24 A lub telefonicznie pod nr 502 032 023.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
459
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 113
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 607
REKLAMA