REKLAMA
Są nowi dyrektorzy w szkołach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Część szkół i przedszkoli podległych miastu ma już nowych szefów. Kto pokieruje chełmskimi placówkami od nowego roku szkolnego?

REKLAMA
Urząd Miasta Chełm informuje, że prezydent powierzył stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 12 w Chełmie Małgorzacie Łoza.
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Chełmie stanowisko dyrektora oddano w ręce Jolanty Konopko.
Stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. K. A. Jaworskiego w Chełmie sprawować będzie Marta Mazurek.
W Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie wicedyrektor Agnieszka Zapora będzie na razie pełnić obowiązki dyrektora, dopóki nie zostanie przeprowadzone postępowanie konkursowe, co ma nastąpić najpóźniej do 30 czerwca 2020 roku.
Dorota Mandzińska  została odwołana ze stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2, w związku ze złożoną przez nią rezygnacją. Jednocześnie pełnienie obowiązków dyrektora tej szkoły powierzono Lidii Kowalczuk. Nowego dyrektora wyłoni  konkurs, który ma zostać rozstrzygnięty do 30 czerwca 2020 roku.
– Informacje na temat pozostałych placówek, w przypadku których decyzje jeszcze nie zapadły, zostaną przekazane, gdy tylko Prezydent wyda odpowiednie zarządzenia – informuje Damian Zieliński z Urzędu Miasta Chełm.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • TSJ
  o 20:31

  Pan Sawa jak zwykle… Niepoprawny
  Dyzio Marzyciel

  Położył się Dyzio na łące,
  Przygląda się niebu błękitnemu
  I marzy: …
  J. Tuwim

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 10:56

  A ja czekam kiedy moja Buda – I LO Stefana Czarnieckiego wróci do pierwszej piątki liceów miedzy Bugiem a Wisłą.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  622
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  791
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 453
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 565
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 820
  REKLAMA