REKLAMA
Samochód spadł z mostu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Koszarsku. Osobowy ford spadł z mostu, w wyniku czego poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Kierowca uciekł.

REKLAMA

W niedzielę (3 grudnia) przed południem policjanci zatrzymali kierowcę. Jest nim 17-letni mieszkaniec pow. janowskiego. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.


REKLAMA

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę przed godziną 2 w miejscowości Koszarsko (gmina Żółkiewka). Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem – 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego – z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji. Funkcjonariusze ustalili personalia kierującego pojazdem i zatrzymali go. Trwa postępowanie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
616
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA