REKLAMA
Samochód spadł z mostu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Koszarsku. Osobowy ford spadł z mostu, w wyniku czego poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Kierowca uciekł.

W niedzielę (3 grudnia) przed południem policjanci zatrzymali kierowcę. Jest nim 17-letni mieszkaniec pow. janowskiego. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.


REKLAMA

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę przed godziną 2 w miejscowości Koszarsko (gmina Żółkiewka). Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem – 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego – z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji. Funkcjonariusze ustalili personalia kierującego pojazdem i zatrzymali go. Trwa postępowanie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 655
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA