REKLAMA
Samochody i złom na przetargu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na kupców czekają wycofane z armii pojazdy, sprzęt i złom. We wtorek 24 lipca br. lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego zorganizuje ostatni przed wakacyjną przerwą przetarg na sprzedaż powojskowego mienia.

Lipcowy przetarg powinien przyciągnąć uwagę fanów powojskowej motoryzacji. W Lublinie znajdziemy m.in. ciężarowo-osobowe tarpany 4012 wycenione na 6 tys. zł za sztukę czy hondę civic z 1999 roku, za którą trzeba zapłacić co najmniej 1 tys. 700 zł.  Do wzięcia są też dwie chłodnie MS-3SW na samochodzie star 200 z ceną wywoławczą 4,5 tys. zł za sztukę. Dzięki obniżce na lubelskim przetargu taniej kupimy żurawia na kamazie. W porównaniu do poprzedniego przetargu, jego cena wywoławcza jest niższa o 9 tys. zł i wynosi 21 tys. zł.


REKLAMA

W ofercie nie zabraknie też części zamiennych. Tym razem na nabywców czekają elementy maszyn budowlanych jak zgarniarka i kafar. Agencja przygotowała aż 12 zestawów zawierających od kilku do nawet kilkuset pozycji asortymentowych. Znajdziemy w nich m.in.: cylindry, chłodnice, drążki, dźwignie, głowice, haki, kliny, korbowody, zaczepy i wiele więcej. W zależności od rozmiaru i zawartości, ceny początkowe pakietów wahają się od 1,6 tys. zł do 18 tys. zł.

Przedsiębiorców z branży recyklingowej powinna zainteresować różnorodna oferta złomu i artykułów odpadowych. Agencja oferuje je aż w 20 pozycjach. W ofercie znalazły się przepracowane oleje i płyny zapobiegające zamarzaniu, odpadowe opakowania z drewna, papier i tektura, zużyte baterie i akumulatory a także urządzenia elektryczne i elektroniczne oraz złom żelaza i stali.

Szczegółowe informacje o przetargu i pozycjach asortymentowych dostępne są stronie https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1341

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 24 lipca (wtorek), o godz. 14, w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia  zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będą stypendia dla najzdolniejszych
596
Wybierz Społecznika Roku
320
Szkoły szykują się do strajku
363
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 443
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 104
REKLAMA