REKLAMA
jzajac
Senator Zając we władzach nowej partii
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Józef Zając, senator z Chełma i prorektor chełmskiej PWSZ, wszedł do zarządu krajowego partii Porozumienie Jarosława Gowina. Wkrótce możemy się spodziewać działań związanych z tworzeniem lokalnych struktur nowego ugrupowania w okręgu wyborczym senatora.

Józef Zając podkreśla, że po raz pierwszy w życiu zdecydował o przynależności do partii politycznej. Ugrupowanie Gowina ocenia jako centrowe i wyważone. O drodze politycznej  senatora pisaliśmy tutaj.


REKLAMA

W ostatnią sobotę (4.11.br.) na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się konwencja nowej partii Jarosława Gowina. Istniejące do tej pory ugrupowanie Polska Razem zmieniło nazwę i partia nazywa się teraz Porozumienie. Przy zmianie chodziło m.in. o to, by wyborcy nie mylili dwóch różnych ugrupowań działających na polskiej scenie politycznej czyli prawicowej Polski Razem z lewicową partią Razem Adriana Zandberga.

Z partią Porozumienie związani są także inni politycy z naszego regionu, m.in.  Andrzej Stanisławek –  lubelski senator czy Jacek Szczot – związany z Chrześcijańskim Ruchem Samorządowym, były wiceminister rozwoju; swoich sympatii dla partii Gowina nie kryje też Andrzej Wnuk – prezydent Zamościa.

Napisz komentarz

 • Waldi
  o 17:07

  Do admina. Całe szczęście że nie napisałeś profesor. Bo bym się załamał. W super tygodniu Pan Zając jest oczywiście profesorem, tylko w jakiej dziedzinie? Niestety nie ma go w spisie profesorów. Jest doktorem habilitowanyn.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA