REKLAMA
Seniorzy na start
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Seniorzy postanowili uczcić jubileusz na sportowo.

Seniorzy z Uniwersytetu III Wieku zapraszają na I Sportową Senioriadę. To jedna z cyklu imprez zaplanowanych, by uczcić 10-lecie UTW.


REKLAMA

Senioriada rozpocznie się o godz. 9, w poniedziałek 15 stycznia br., w hali sportowej PWSZ w Chełmie przy ul. Pocztowej 54. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie sportowych emocji.

Wbrew obiegowym przekonaniom, chełmscy seniorzy bardzo dbają o kondycję. Zajęcia sportowo-rekreacyjne to jedne z chętniej wybieranych przez studentów UTW (na zdjęciu).

Życzę, żeby jak najwięcej kobiet uprawiało rekreację w tym wieku – mówi Magdalena Zańko, instruktorka wychowania fizycznego i prowadząca zajęcia rekreacyjne dla seniorek z chełmskiego UTW. – Chciałabym dożyć tych pięknych lat i być energiczną, zdrową, pełną życia i dobrego humoru osobą, tak jak One.

Zapraszamy więc wszystkich do kibicowania na Senioriadzie!

***

Przypomnijmy, że Uniwersytetu III Wieku działa od 10 lat przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Jego celem jest m.in. wspieranie potencjału społecznego seniorów miasta Chełma, upowszechnianie godnego stylu życia – promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze, w życiu społecznym i obywatelskim, podtrzymywanie więzi społecznych, edukacja technologiczna, pro-zdrowotna, integracja środowiskowa.

UTW proponuje udział w różnego rodzaju zajęciach: wykładach, warsztatach, lektoratach języków obcych, zajęciach sportowych. Program studiów jest uzupełniany wyjazdami na wycieczki krajoznawcze czy spektakle teatralne. Z propozycji stale korzysta kilkaset osób z Chełma i okolic.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
279
Ranking szkół. Liderem znów II LO
992
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 562
Umowa na Kolejową
1 438
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA