REKLAMA
Sesja Rady Miasta
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę, 26 września, zbiera się chełmska Rada Miasta. W programie m.in. uchwała o sprzedaży nieruchomości na rzecz stowarzyszenia „Podajmy sobie ręce”.

W środę, 26 września, o godz. 12, w sali nr 1 Urzędu Miasta Chełm, przy Lubelskiej 65, zbiera się Rada Miasta.


REKLAMA

W programie sesji m.in.:

– Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Podajmy sobie ręce” w Chełmie zabudowanej nieruchomości położonej w Chełmie przy ulicy Powstańców Warszawy 2a, stanowiącej własność Miasta Chełm i wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży; O sprawie pisaliśmy wielokrotnie, m.in. tutaj.

– Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Chórowi Parafialnemu działającemu przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie nagrody specjalnej im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego za całokształt pracy artystycznej w postaci srebrnej statuetki KAJ-a.

– Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok.

– Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Chełm dla obszaru Wygon – Bursztynowa.

– Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Chełm, terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w rejonie ulic Przejazdowa – Żabia.

Szczegółowe materiały znajdziecie tutaj.

***

Przypominamy, że sesje Rady Miasta są dostępne dla wszystkich mieszkańców. Warto czasem wybrać się do Urzędu Miasta, by posłuchać, jak nad naszymi sprawami pracują ludzie, którym powierzyliśmy nasze miasto.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA