REKLAMA
Sesja Rady Miasta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę, 26 września, zbiera się chełmska Rada Miasta. W programie m.in. uchwała o sprzedaży nieruchomości na rzecz stowarzyszenia „Podajmy sobie ręce”.

REKLAMA

W środę, 26 września, o godz. 12, w sali nr 1 Urzędu Miasta Chełm, przy Lubelskiej 65, zbiera się Rada Miasta.


REKLAMA

W programie sesji m.in.:

– Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Podajmy sobie ręce” w Chełmie zabudowanej nieruchomości położonej w Chełmie przy ulicy Powstańców Warszawy 2a, stanowiącej własność Miasta Chełm i wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od ceny sprzedaży; O sprawie pisaliśmy wielokrotnie, m.in. tutaj.

– Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Chórowi Parafialnemu działającemu przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie nagrody specjalnej im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego za całokształt pracy artystycznej w postaci srebrnej statuetki KAJ-a.

– Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok.

– Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Chełm dla obszaru Wygon – Bursztynowa.

– Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Chełm, terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w rejonie ulic Przejazdowa – Żabia.

Szczegółowe materiały znajdziecie tutaj.

***

Przypominamy, że sesje Rady Miasta są dostępne dla wszystkich mieszkańców. Warto czasem wybrać się do Urzędu Miasta, by posłuchać, jak nad naszymi sprawami pracują ludzie, którym powierzyliśmy nasze miasto.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA