REKLAMA
Shepetun z brązowym medalem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Igor Shepetun, uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, zdobył brązowy medal w zapasach w kategorii juniorów młodszych (15-17 lat). Mistrzostwa Polski rozegrane zostały po raz XXIV w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Ta prestiżowa impreza dla uzdolnionej sportowo młodzieży organizowana jest corocznie w dyscyplinach sportowych, które są w programie najstarszej i największej imprezy dla wszystkich sportowców na świecie tj. Igrzysk Olimpijskich. Objęta jest także systemem  sportu młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Gospodarzem tegorocznych zmagań najlepszych sportowców w olimpijskich konkurencjach jest województwo wielkopolskie.


REKLAMA

Finały OOM w  zapasach  w stylu klasycznym rozegrane  zostały w Poznaniu. Igor w drodze do brązowego medalu  pokonał trzech przeciwników i przegrał nieznacznie tylko jeden pojedynek. W pierwszej walce odniósł zwycięstwo nad reprezentantem UKS Zdrowy Targówek Giorgim  Shavidze. W drugim starciu nieznacznie uległ na punkty zawodnikowi z MKZ Unii Racibórz Kamilowi Zakrzewskiemu. Kolejną walkę podopieczny  Andrzeja Głąba stoczył z reprezentantem Bełchatowa – Piotrem Zatorskim, który pokonany zszedł z maty. W decydującej walce o brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Igor spotkał się z zawodnikiem reprezentującym ZKS Granicę Gdańsk Kacprem Zającem.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będą stypendia dla najzdolniejszych
596
Wybierz Społecznika Roku
320
Szkoły szykują się do strajku
363
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 443
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 104
REKLAMA