REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #17
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

Dożynki Powiatu Chełmskiego

REKLAMA

10 września w Rejowcu odbędą się Dożynki Powiatowe organizowane przez Starostę Chełmskiego i Burmistrza Rejowca. Gwiazdą wieczoru będzie Eleni oraz zespół Mega Dance.

Więcej informacji w naszym artykule.

 

Przyjdzie Mordor i nas zje – spektakl
10 września | godz. 18:00

Chełmski Dom Kultury kolejny już raz włączył się do programu Teatr Polska realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach projektu będziemy mogli obejrzeć spektakl „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian” w wykonaniu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

 

Dzień Zwierzaka

Chełmskie schronisko dla zwierząt zaprasza na ,,Dzień Zwierzaka”, który odbędzie się w Parku Miejskim. Start w sobotę (9 września) o godz. 13:00.

W programie m.in. spotkanie z lekarzem wterynarii, pokaz psów służbowych policji i zakładu karnego, ćwiczenia z Joy Fitness, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury oraz pokaz ratowników medycznych. Podczas imprezy zbierane będą datki takie jak koce, obroże, smycze, karma na rzecz podopiecznych Chełmskiego Schroniska Dla Zwierząt.

 

Komentarze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA