REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #17
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

Dożynki Powiatu Chełmskiego


REKLAMA

10 września w Rejowcu odbędą się Dożynki Powiatowe organizowane przez Starostę Chełmskiego i Burmistrza Rejowca. Gwiazdą wieczoru będzie Eleni oraz zespół Mega Dance.

Więcej informacji w naszym artykule.

 

Przyjdzie Mordor i nas zje – spektakl
10 września | godz. 18:00

Chełmski Dom Kultury kolejny już raz włączył się do programu Teatr Polska realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach projektu będziemy mogli obejrzeć spektakl „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian” w wykonaniu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

 

Dzień Zwierzaka

Chełmskie schronisko dla zwierząt zaprasza na ,,Dzień Zwierzaka”, który odbędzie się w Parku Miejskim. Start w sobotę (9 września) o godz. 13:00.

W programie m.in. spotkanie z lekarzem wterynarii, pokaz psów służbowych policji i zakładu karnego, ćwiczenia z Joy Fitness, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury oraz pokaz ratowników medycznych. Podczas imprezy zbierane będą datki takie jak koce, obroże, smycze, karma na rzecz podopiecznych Chełmskiego Schroniska Dla Zwierząt.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
411
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
925
Więcej za ogrzewanie
600
Remont „12” do negocjacji
1 114
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 317
REKLAMA