REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #17
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

Dożynki Powiatu Chełmskiego


REKLAMA

10 września w Rejowcu odbędą się Dożynki Powiatowe organizowane przez Starostę Chełmskiego i Burmistrza Rejowca. Gwiazdą wieczoru będzie Eleni oraz zespół Mega Dance.

Więcej informacji w naszym artykule.

 

Przyjdzie Mordor i nas zje – spektakl
10 września | godz. 18:00

Chełmski Dom Kultury kolejny już raz włączył się do programu Teatr Polska realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach projektu będziemy mogli obejrzeć spektakl „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian” w wykonaniu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

 

Dzień Zwierzaka

Chełmskie schronisko dla zwierząt zaprasza na ,,Dzień Zwierzaka”, który odbędzie się w Parku Miejskim. Start w sobotę (9 września) o godz. 13:00.

W programie m.in. spotkanie z lekarzem wterynarii, pokaz psów służbowych policji i zakładu karnego, ćwiczenia z Joy Fitness, występy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury oraz pokaz ratowników medycznych. Podczas imprezy zbierane będą datki takie jak koce, obroże, smycze, karma na rzecz podopiecznych Chełmskiego Schroniska Dla Zwierząt.

 

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 382
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 485
Dlaczego rosną straty PUM
2 164
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 064
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
835
REKLAMA