REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #19
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

REKLAMA

Koncert Jarka Buczka
Piątek (29 września) | godz. 19:00


REKLAMA

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się koncert lokalnego barda Jarka Buczka. Artysta będzie promować swoją debiutancką płytę ,,Ślady”. Bilety na koncert dostępne w przedsprzedaży w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy ul. Lubelskiej 63 oraz bezpośrednio przed koncertem w ChBP.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Grażyny Sybirskiej-Wilk, która odbędzie się 29 września o godz. 17:00 w Galerii Nova.

Mecz. Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
30 września | sobota, godz. 16:00

Bilety w przedsprzedaży w klubie od 9.00 do 14.00 o w Zakładzie Szewskim ul Lwowska 6 od 9.00 do 17.00. Dla uczniów gratis plan lekcji ze zdjęciem drużyny seniorów Chełmianki.

Hubertus na polanie

Dla miłośników koni „Hubertus” to okazja do podziwiania tych pięknych zwierząt. Chełmskie Stowarzyszenie Miłośników Koni i Kawalerii Polskiej oraz Gmina Chełm zapraszają w sobotę 30 września br. na świętowanie dnia św. Huberta czyli patrona jeźdźców, leśników, myśliwych i strzelców.

Więcej informacji tutaj.

25-lecie Zespołu Szkół Społecznych w Chełmie
Piątek (29 września) godz. 11:00
ul. Hrubieszowska 102/2

Program:

11:00 – 14:00: zwiedzania budynku szkoły, w którym udostępnimy kroniki, gazetki szkolne, zaprosimy do obejrzenia pamiątkowej wystawy oraz do wysłuchania wspomnień byłych nauczycieli. Oprowadzać po szkole będą p. Grażyna Kowalczyk – wicedyrektor szkoły i p. Elżbieta Iwaniec – Cieślik – nauczyciel historii.

16:30: zwiedzanie wystawy przedstawiającej historię szkoły w foyer Chełmskiego Domu Kultury

17:00: uroczysta inauguracja roku szkolonego 2017/2018 „Szkoła ogrodem wartości” w Chełmskim Domu Kultury.

20:00: zapraszamy na spotkania klasowe z wychowawcami, nauczycielami, rodzicami w hotelu „Kozak” przy ul. Hrubieszowskiej 37. Koszt bankietu wynosi 90 zł od osoby. W tej cenie hotel oferuje dania gorące i przystawki w formie stołu szwedzkiego oraz lampkę wina i szampana.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA