REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #19
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

Reklama

Koncert Jarka Buczka
Piątek (29 września) | godz. 19:00

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się koncert lokalnego barda Jarka Buczka. Artysta będzie promować swoją debiutancką płytę ,,Ślady”. Bilety na koncert dostępne w przedsprzedaży w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy ul. Lubelskiej 63 oraz bezpośrednio przed koncertem w ChBP.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Grażyny Sybirskiej-Wilk, która odbędzie się 29 września o godz. 17:00 w Galerii Nova.

Mecz. Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
30 września | sobota, godz. 16:00

Bilety w przedsprzedaży w klubie od 9.00 do 14.00 o w Zakładzie Szewskim ul Lwowska 6 od 9.00 do 17.00. Dla uczniów gratis plan lekcji ze zdjęciem drużyny seniorów Chełmianki.

Hubertus na polanie

Dla miłośników koni „Hubertus” to okazja do podziwiania tych pięknych zwierząt. Chełmskie Stowarzyszenie Miłośników Koni i Kawalerii Polskiej oraz Gmina Chełm zapraszają w sobotę 30 września br. na świętowanie dnia św. Huberta czyli patrona jeźdźców, leśników, myśliwych i strzelców.

Więcej informacji tutaj.

25-lecie Zespołu Szkół Społecznych w Chełmie
Piątek (29 września) godz. 11:00
ul. Hrubieszowska 102/2

Program:

11:00 – 14:00: zwiedzania budynku szkoły, w którym udostępnimy kroniki, gazetki szkolne, zaprosimy do obejrzenia pamiątkowej wystawy oraz do wysłuchania wspomnień byłych nauczycieli. Oprowadzać po szkole będą p. Grażyna Kowalczyk – wicedyrektor szkoły i p. Elżbieta Iwaniec – Cieślik – nauczyciel historii.

16:30: zwiedzanie wystawy przedstawiającej historię szkoły w foyer Chełmskiego Domu Kultury

17:00: uroczysta inauguracja roku szkolonego 2017/2018 „Szkoła ogrodem wartości” w Chełmskim Domu Kultury.

20:00: zapraszamy na spotkania klasowe z wychowawcami, nauczycielami, rodzicami w hotelu „Kozak” przy ul. Hrubieszowskiej 37. Koszt bankietu wynosi 90 zł od osoby. W tej cenie hotel oferuje dania gorące i przystawki w formie stołu szwedzkiego oraz lampkę wina i szampana.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
USC i magistrat do remontu
339
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 587
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 174
Miasto kupiło młyn
1 128
Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
1 887
REKLAMA