REKLAMA
W Siennicy zatańczą pary z całej Polski
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Setki tancerzy gościć będzie w sobotę 28 października br. Siennica Różana. Rozegrane tu zostaną VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Rytm 2017 oraz Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Reklama

REKLAMA

Przyjazd do Siennicy na taneczne popisy zapowiedziało ponad 100 par z całego kraju. W hali sportowej Centrum Kształcenia Rolniczego tańczyć będą mali i duzi, od rana do sobotniej nocy.  Przed południem (od godz. 10.00) zaplanowano popisy najmłodszych, którzy dopiero marzą o zdobywaniu kategorii tanecznych. Rywalizować będą w różnych kategoriach wiekowych, a oceny stanowić mają zachętę do rozwijania pasji.

Od południa na parkiet ruszą dorośli tancerze. Zobaczymy pary z Lubelszczyzny, ale także Warszawy, Krakowa, Rzeszowa. Najpierw rozegrany zostanie turniej o puchar wójta gminy. Nagrodą dla zwycięzców będzie dodatkowo awans do wyższej grupy tanecznej.

Wieczór (początek o godz. 18.30) to wielka gala taneczna i mistrzostwa okręgu lubelskiego PTT. Tu do rywalizacji staną najlepsi tancerze naszego regionu.  Dla  nich to ważny turniej, bo zwycięstwo oznacza udział w finale tanecznych mistrzostwa Polski.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
1 188
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 616
Kolejowa w remoncie
440
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
83 013
Galeria się zapełnia
2 694
REKLAMA