REKLAMA
Siła w seniorach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trwa II Sportowa Senioriada organizowana przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chełmie. Przyjdź pokibicować!

REKLAMA

W hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Pocztowa 54) odbywa się dzisiaj (9 kwietnia) II Sportowa Senioriada. To kolejna impreza organizowana przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie sportowych emocji.


REKLAMA

Wbrew obiegowym przekonaniom, chełmscy seniorzy bardzo dbają o kondycję. Zajęcia sportowo-rekreacyjne to jedne z chętniej wybieranych przez studentów UTW. Na zdjęciu: dzisiejsze zajęcia fitness, nie tylko dla pań.

Życzę, żeby jak najwięcej kobiet uprawiało rekreację w tym wieku – mówi Magdalena Zańko, instruktorka wychowania fizycznego. – Chciałabym dożyć tych pięknych lat i być energiczną, zdrową, pełną życia i dobrego humoru osobą, tak jak One.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania Senioriadzie!

***

Przypomnijmy, że Uniwersytet Trzeciego Wieku działa już 11. rok przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Jego celem jest m.in. wspieranie potencjału społecznego seniorów miasta Chełma, upowszechnianie godnego stylu życia – aktywnego uczestnictwa w kulturze, w życiu społecznym i obywatelskim, podtrzymywanie więzi społecznych, edukacja technologiczna, pro-zdrowotna, integracja środowiskowa.

UTW proponuje udział w różnego rodzaju zajęciach: wykładach, warsztatach, lektoratach języków obcych, zajęciach sportowych. Program studiów jest uzupełniany wyjazdami na wycieczki krajoznawcze czy spektakle teatralne. Z propozycji stale korzysta kilkaset osób z Chełma i okolic.

TUTAJ znajdziecie szczegółowy plan zajęć semestru letniego 2019.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Zorro
  o 21:02

  Dlatego nie cwicze zadnych ekstremalnych sportow wyczynowych, wystarczy angielski 😉
  Tez trzeba sie naglowkowac 🙂

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
  48 440
  NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
  5 312
  Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
  4 468
  Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
  481
  Prezydent podsumowuje swoje rządy
  1 564
  REKLAMA