REKLAMA
Skończyło się złamaniem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rowerzysta gwałtownie zahamował przed znakiem „Stop” i wypadł z roweru przez kierownicę. Na rękę upadającego mężczyzny najechał samochód.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj w Krasnymstawie. Po godzinie 14-tej krasnostawscy policjanci dostali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem rowerzysty.


REKLAMA

Do zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań. Jadący drogą podporządkowaną, 40-letni rowerzysta gwałtownie zahamował przed znakiem „Stop”. Zrobił to tak niefortunnie, że wypadł z roweru przez kierownicę. Upadł tuż przy jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu samochodzie jaguar, którym kierowała 37-latka z Krasnegostawu. Kobieta nie miała możliwości zareagować i tylnym kołem przejechała po ręce leżącego rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala gdzie lekarz stwierdził złamanie ręki.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia – obydwoje byli trzeźwi. Dokładne przyczyny wypadku będą teraz wyjaśniać krasnostawscy śledczy w ramach prowadzonego dochodzenia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
PUM – raport otwarcia
805
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
324
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 175
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 620
Umowa na Kolejową
1 460
REKLAMA