REKLAMA
Skopał budkę dróżnika
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za uszkodzenie mienia odpowie 37-letni mieszkaniec Chełma, który kopał i uderzał w drzwi budynku dyżurnego ruchu. Do zdarzenia doszło na dworcu kolejowym w centrum Chełma tuż po opuszczeniu szlabanów.

Do zdarzenia doszło w kwietniu br. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu drzwi budynku dróżnika na dworcu Chełm – Miasto. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany mężczyzna przeszedł przez opuszczone rogatki. Następnie wszedł na zamknięty przejazd i zachowywał się wulgarnie wobec dyżurnej ruchu. Gdy kobieta skryła się w budynku nastawni, zaczął kopać i uderzać szczotką w drzwi. Po chwili oddalił się z tego miejsca. Wartość strat oszacowana została na kwotę 600 zł.


REKLAMA

Policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec Chełma, który usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
PUM – raport otwarcia
808
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
324
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 175
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 620
Umowa na Kolejową
1 460
REKLAMA