REKLAMA
Ślady naszych śladów
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ślady naszych śladów to tytuł najnowszej wystawy w galerii Atelier. Zapraszamy w piątek na wernisaż prac Marcina Sudzińskiego.

REKLAMA

Marcin Sudziński to pochodzący z Lublina pszczelarz, animator kultury, kulturoznawca i fotograf.


REKLAMA

W latach 2009-2015 pracował w Ośrodku „Brama Grodzka-Teatr NN” w Lublinie gdzie prowadził pracownię fotografii. W latach 2013 i 2015 współpracował przy produkcjach filmowych „Twarze nieistniejącego miasta” i „Zawód fotograf” w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk wcielając się w rolę fotografa i narratora. Wykładał fotografię (UMCS i KUL w Lublinie). Uczy w Lubelskiej Szkole Fotografii, prowadzi plenery i warsztaty fotograficzne. Od 2016 r. pracuje w Centrum Kultury w Lublinie tworząc tam pracownię klasycznej fotografii. Hoduje pszczoły – prowadzi Miejską Pasiekę Artystyczną na dachach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zapraszamy na najnowszą wystawę fotografii Marcina Sudzińskiego zatytułowaną Ślady naszych śladów, którą pokaże galeria Atelier Ryszarda Karczmarskiego.

Wernisaż w piątek, 11 stycznia, godz. 18:00, Lwowska 24. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA