REKLAMA
Sławek Uniatowski – The Best of
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Wodeckiego, Zauchy i Sinatry. Zapraszamy do ChDK 27 marca.

Reklama

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi, a jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Jako jedyny wokalista z Polski wystąpił na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Podczas chełmskiego koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu”, czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos Uniatowskiego sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Zapraszamy na koncert do Chełmskiego Domu Kultury, 27 marca, o godz. 19:00. Bilety po 80, 100 i 120 zł (zostały ostatnie wolne miejsca).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
254
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
412
W poniedziałek idziemy do fryzjera
286
Miasto zakłada łąki
341
REKLAMA