REKLAMA
Ślubowali nowi funkcjonariusze SG
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nadbużańskiemu Oddziałowi Straży Granicznej przybyło 22 nowych funkcjonariuszy. Dziś (11 lipca) złożyli ślubowanie. Uroczystość była również okazją do mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych.

REKLAMA

W asyście pocztu sztandarowego NOSG oraz w obecności kadry kierowniczej oddziału, komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor odczytał rotę ślubowania.  Powtórzyło ją 22 nowo przyjętych funkcjonariuszy.


REKLAMA

Nowi funkcjonariusze SG najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym, by niebawem zacząć służbę w ochronie granicy państwowej.

Uroczystość była również okazją do mianowania 32 funkcjonariuszy na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Nowo mianowani wcześniej zdobywali wiedzę w zakresie szkoły chorążych w ośrodku szkolenia SG w Kętrzynie.

***

W 2019 roku w Nadbużańskim Oddziale SG planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do służby zainteresowani znajdą pod linkiem:

http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/praca/funkcjonariusze/17203,Rekrutacja-do-sluzby-w-Nadbuzanskim-Oddziale-Strazy-Granicznej.html

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 920
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 552
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA