REKLAMA
Ślubowali nowi funkcjonariusze SG
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nadbużańskiemu Oddziałowi Straży Granicznej przybyło 22 nowych funkcjonariuszy. Dziś (11 lipca) złożyli ślubowanie. Uroczystość była również okazją do mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych.

Reklama

REKLAMA

W asyście pocztu sztandarowego NOSG oraz w obecności kadry kierowniczej oddziału, komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor odczytał rotę ślubowania.  Powtórzyło ją 22 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Nowi funkcjonariusze SG najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym, by niebawem zacząć służbę w ochronie granicy państwowej.

Uroczystość była również okazją do mianowania 32 funkcjonariuszy na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Nowo mianowani wcześniej zdobywali wiedzę w zakresie szkoły chorążych w ośrodku szkolenia SG w Kętrzynie.

***

W 2019 roku w Nadbużańskim Oddziale SG planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do służby zainteresowani znajdą pod linkiem:

http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/praca/funkcjonariusze/17203,Rekrutacja-do-sluzby-w-Nadbuzanskim-Oddziale-Strazy-Granicznej.html

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
41
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 439
Kolejowa w remoncie
362
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 058
Galeria się zapełnia
2 657
REKLAMA