REKLAMA
Śmierć na drodze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nieostrożność i fatalne warunki, to zapewne główne przyczyny ostatnich tragicznych wydarzeń na drodze. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Czułczycach Kolonii. Biorący w nim udział rowerzysta, zginął na miejscu. Więcej szczęścia miał pieszy potrącony w Zawadówce. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Reklama

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Czułczyce Kolonia (gmina Sawin). Na miejscu policjanci ustalili, że kierowca Volkswagena – 42-letni mieszkaniec gminy Sawin potrącił znajdującego się na jezdni mężczyznę. Pieszy w momencie zdarzenia prowadził rower. Pomimo podjętej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, 56-letni mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

Do podobnego zdarzenia doszło też wczoraj wieczorem w Zawadówce (gm. Rejowiec). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Renault – 40-letni chełmianin potrącił znajdującego się na jezdni 43-letniego pieszego, również mieszkańca Chełma. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA