REKLAMA
Śmierć na drodze
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś po godzinie 6 w Olchowcu (gm. Żółkiewka) samochód dostawczy marki Fiat najechał na tył stojącego na przystanku autobusu. Na miejscu zginął pasażer fiata. Do szpitala trafił kierowca tego samochodu i ośmioro pasażerów autobusu. 

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec, gm. Żółkiewka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. Do zdarzenia doszło w momencie gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak duża, że autobus został wyrzucony do przydrożnego rowu. W kabinie fiata podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować podróżującego z nim 21-letniego pasażera. Do szpitala przewiezionych zostało także czworo pasażerów autobusu. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się tam, jednak kolejne osoby.


REKLAMA

Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
905
Chełm – miasto dla bogaczy
2 072
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 557
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA