REKLAMA
Śmierć na drodze
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś po godzinie 6 w Olchowcu (gm. Żółkiewka) samochód dostawczy marki Fiat najechał na tył stojącego na przystanku autobusu. Na miejscu zginął pasażer fiata. Do szpitala trafił kierowca tego samochodu i ośmioro pasażerów autobusu. 

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec, gm. Żółkiewka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. Do zdarzenia doszło w momencie gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak duża, że autobus został wyrzucony do przydrożnego rowu. W kabinie fiata podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować podróżującego z nim 21-letniego pasażera. Do szpitala przewiezionych zostało także czworo pasażerów autobusu. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się tam, jednak kolejne osoby.


REKLAMA

Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 342
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 464
Dlaczego rosną straty PUM
2 135
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 063
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
817
REKLAMA