REKLAMA
Śmierć na drodze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś po godzinie 6 w Olchowcu (gm. Żółkiewka) samochód dostawczy marki Fiat najechał na tył stojącego na przystanku autobusu. Na miejscu zginął pasażer fiata. Do szpitala trafił kierowca tego samochodu i ośmioro pasażerów autobusu. 

Reklama

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec, gm. Żółkiewka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. Do zdarzenia doszło w momencie gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak duża, że autobus został wyrzucony do przydrożnego rowu. W kabinie fiata podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować podróżującego z nim 21-letniego pasażera. Do szpitala przewiezionych zostało także czworo pasażerów autobusu. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się tam, jednak kolejne osoby.

Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA