REKLAMA
Śmiertelna ofiara pożaru
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W miejscowości Bezek Kolonia (gmina Siedliszcze) zginął starszy mężczyzna. Strażacy natknęli się na jego ciało podczas gaszenia pożaru.

Wczoraj po południu straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w bloku mieszkalnym w Bezku Kolonii (gmina Siedliszcze). W trakcji akcji gaszenia ognia, w jednym z pomieszczań natrafiono na zwłoki mężczyzny.


REKLAMA

Strażacy przeprowadzili ewakuację całego budynku, interweniowali ratownicy medyczni i policja. Niestety  poszkodowanego ponad 80-letniego mężczyzny, nie udało się uratować. Przypuszcza się, że mógł zatruć się czadem.

Po zakończeniu akcji gaśniczej mieszkańcy mogli wrócić do swoich domów. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jedyna taka noc w Chełmie
1 784
Grabczuk rozpoczyna kampanię
1 799
Banaszek odpowiada Fisz i pyta o SLD [WIDEO]
4 534
Znamy termin wyborów
924
Budżet Obywatelski. Projekty już po ocenie
509
REKLAMA