REKLAMA
Śmiertelny wypadek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierujący pojazdem marki Kia poniósł śmierć na miejscu. Wczoraj na drodze powiatowej w okolicach Macoszyna Dużego doszło do tragicznego wypadku.

Reklama

Wczoraj (6 listopada) dyżurny włodawskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Macoszyn Duży. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Kia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi uderzył w barierki, po czym zjechał na pobocze uderzając w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń 51-letni mieszkaniec gminy Wola Uhruska zmarł na miejscu.

Mundurowi pracowali na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora oraz przy udziale biegłego z zakresu ruchu drogowego. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przebieg tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników dróg o zachowanie zdrowego rozsądku, rozwagi i szczególnej ostrożności na drodze, a także o stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, w tym ograniczenia prędkości. Nawet chwila nieuwagi za kierownicą może doprowadzić do tragedii.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
209
USC i magistrat do remontu
437
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
3 036
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 247
Miasto kupiło młyn
1 215
REKLAMA