REKLAMA
Sobota z R
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na wieczór z Teatrem Ziemi Chełmskiej zapraszamy w sobotę 10 marca. Tym razem na scenie dawka humoru w spektaklu „Weekend z R”.

Nawet najbardziej misterny weekendowy plan może wziąć w łeb, jeśli komuś nieopatrznie wymknie się o jedno słowo za dużo…”Weekend z R” autorstwa Robin Hawdon to typowa komedia pomyłek, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co może się przytrafić, kiedy podróż służbowa męża zostaje nieoczekiwanie odwołana, a do drzwi puka kochanek? Czy przyjaciele to dobre alibi? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź oglądając sobotni spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej.


REKLAMA

Przedstawienie wyreżyserował Bogusław Byrski, a w obsadzie zobaczymy: Barbarę Szarwiło, Agnieszkę Szkodę, Andrzeja Kuczurę, Adama Organistę, Sławoja Czarnotę i Andrzeja Kosińca.

„Weekend z R” rozpoczyna się o godz. 18, w sobotę 10 marca, sala widowiskowa ChDK. Bilety po 25 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
277
Ranking szkół. Liderem znów II LO
951
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 541
Umowa na Kolejową
1 415
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 971
REKLAMA