REKLAMA
Sołtysi wybrani
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Listy Gratulacyjne z okazji wyboru na sołtysa odebrali wszyscy sołtysi z terenu Gminy Chełm. To 40 osób, z czego dziesięcioro debiutuje w tej roli.

Grupa 40 osób wybranych niedawno na sołtysów na terenie Gminy Chełm spotkała się 11 marca. Dla dziesięciorga to był początek pierwszej kadencji. Wręczenie zaświadczeń zbiegło się z Dniem Sołtysa, dlatego nie zabrakło życzeń powodzenia i wytrwałości w sprawowaniu funkcji. Podziękowania z pamiątkowymi gadżetami otrzymali również byli sołtysi, którzy nie kandydowali albo nie zostali wybrani.


REKLAMA

Ogromną wytrwałością wykazali się niewątpliwie sołtysi z 32-letnim stażem, którzy z końcem kadencji zakończyli sprawowanie urzędu: Zdzisław Wronka, Zdzisław Zygmuntowicz i Henryk Podolak. W trakcie kuluarowych rozmów sołtysi z wieloletnim stażem wprowadzali w specyfikę pracy młodsze koleżanki i kolegów – zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z urzędem.

Listy Gratulacyjne wręczali wójt Wiesław Kociuba, przewodniczący rady Artur Kubacki oraz zastępca wójta Lucjan Piotrowski.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 023
Nowe samoloty przekazane studentom
174
Będą stypendia dla najzdolniejszych
653
Wybierz Społecznika Roku
345
Szkoły szykują się do strajku
414
REKLAMA