REKLAMA
Sołtysi wybrani
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Listy Gratulacyjne z okazji wyboru na sołtysa odebrali wszyscy sołtysi z terenu Gminy Chełm. To 40 osób, z czego dziesięcioro debiutuje w tej roli.

REKLAMA

Grupa 40 osób wybranych niedawno na sołtysów na terenie Gminy Chełm spotkała się 11 marca. Dla dziesięciorga to był początek pierwszej kadencji. Wręczenie zaświadczeń zbiegło się z Dniem Sołtysa, dlatego nie zabrakło życzeń powodzenia i wytrwałości w sprawowaniu funkcji. Podziękowania z pamiątkowymi gadżetami otrzymali również byli sołtysi, którzy nie kandydowali albo nie zostali wybrani.


REKLAMA

Ogromną wytrwałością wykazali się niewątpliwie sołtysi z 32-letnim stażem, którzy z końcem kadencji zakończyli sprawowanie urzędu: Zdzisław Wronka, Zdzisław Zygmuntowicz i Henryk Podolak. W trakcie kuluarowych rozmów sołtysi z wieloletnim stażem wprowadzali w specyfikę pracy młodsze koleżanki i kolegów – zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z urzędem.

Listy Gratulacyjne wręczali wójt Wiesław Kociuba, przewodniczący rady Artur Kubacki oraz zastępca wójta Lucjan Piotrowski.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA