REKLAMA
Specjalnie dla seniorów: coś dla duszy i ciała
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rozważania o współczesnych mediach, gimnastyka dla seniorów oraz nauka języka angielskiego – tak zapowiada się listopad w chełmskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (UTW).

W poniedziałek 6 listopada br. w UTW rozpocznie się cykl spotkań pod hasłem „Człowiek w świecie współczesnych mediów”. Zajęcia poprowadzi Anna Szymańska, która razem ze słuchaczami analizować będzie problemy komunikacji medialnej jako jednego z podstawowych zjawisk współczesnej kultury i cywilizacji. Będzie miejsce na dyskusje o specyfice poszczególnych rodzajów mediów, a także wybranych zagadnień z zakresu przekazów medialnych. Uczestnicy rozmawiać będą też o tym, czy media wpływają na naszą osobowość oraz na świadomość społeczeństw.


REKLAMA

Zajęcia odbywać się będą przez pięć kolejnych poniedziałków (ostatnie 4 grudnia br.), o godz. 15.45, w auli 207 budynku rektoratu PWSZ w Chełmie przy Pocztowej 54.

Także w poniedziałki, w UTW można korzystać z zajęć dla ciała czyli „Gimnastyki rekreacyjnej dla seniorów”. Prowadzi je Magda Zańko w godz. 11.30-12.15, w sali gimnastycznej PWSZ przy ul. Pocztowej 54 (budynek E). Zajęcia są odpłatne.

Studenci UTW, którzy chcą uczyć się języka angielskiego, mają w tym roku dwie możliwości: zajęcia odpłatne prowadzone przez Krzysztofa Bracha (kontynuacja) lub darmowe z Natalią Popek, która proponuje naukę metodą D. Pietrowa.

Szczegółowy plan zajęć semestru zimowego

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
733
Jest nowy skarbnik miasta
4 299
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 184
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 181
Mamy nowe władze miasta
2 433
REKLAMA