REKLAMA
Spektakl „Spektrum” w KDK
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Spektrum” to widowisko nowego cyrku, łączące elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji. Krasnostawski Dom Kultury zaprasza we wtorek na spektakl.

Spektakl „Spektrum” wyprodukowany został przez Fundację Sztukmistrze i Warsztaty Kultury w Lublinie przy współpracy z Carnival Otwarta Przestrzeń Cyrkowa dla Carnavalu Sztukmistrzów 2015. To przedstawienie nowego cyrku, łączące w sobie elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji optycznej. Jest on zapisem poszukiwań artystycznych nastawionych na odświeżające i innowacyjne zastosowanie sztuk cyrkowych z wykorzystaniem technik teatru fizycznego. W spektaklu udało się uzyskać unikalną warstwę wizualno-ruchową, gdzie gest jest sprzężony ze świadomą manipulacją przedmiotem. Widz zostaje przeniesiony do abstrakcyjnego świata kształtów i rzeczy. Za ich pomocą aktorzy tworzą atmosferę groteskowego uniwersum obrazów. „Spektrum” to spektakl widowiskowy, żywy, minimalistyczny, ujawniający możliwą harmonię pomiędzy ciałem a przedmiotem. Humor, dynamizm i różnorodność w połączeniu z przemyślaną grą gestów i ukrytych znaczeń, stanowi treść uniwersalną w odbiorze, skierowaną zarówno do młodszego, jak i starszego widza.


REKLAMA

Dzień wcześniej, w poniedziałek, 29 października, o godz. 17, zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Nowy Cyrk od podstaw”. Zapisy w sekretariacie KDK. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Spektakl „Spektrum” zostanie pokazany we wtorek, 30 października, o godz. 18, w KDK. Bilety w cenie 20 zł normalny i 15 zł ulgowy do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. W dniu wydarzenia wejściówki w wyższej cenie, odpowiednio 30 zł i 25 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 033
Nowe samoloty przekazane studentom
176
Będą stypendia dla najzdolniejszych
657
Wybierz Społecznika Roku
348
Szkoły szykują się do strajku
419
REKLAMA