REKLAMA
Spłonął warsztat i samochody
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie wiadomo, co spowodowało pożar w warsztacie samochodowym. Spłonęło wszystko: samochody klientów i całe wyposażenie.

Trwa ustalanie okoliczności pożaru, do jakiego doszło wczoraj w Krasnymstawie. W ogniu stanął warsztat samochodowy.
W czwartek tuż przed godziną 14 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze warsztatu przy ul. Kościuszki. Na miejscu policjanci zastali prowadzących akcję gaśniczą strażaków. Pomimo intensywnych działań, doszczętnie spłoną warsztat wraz z całym wyposażeniem oraz znajdujące się wewnątrz trzy samochody. Należały do klientów.
Jak ustalili mundurowi, w chwili wybuchu pożaru, wewnątrz znajdował się jeden pracownik. Szczęściem nie odniósł żadnych obrażeń. Właściciel warsztatu wstępnie wycenił straty na 150 tys. zł.
Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z wydziału kryminalnego i technicy krasnostawskiej komendy. Dziś prowadzone są dalsze czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.
Postępowanie w sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyny pożaru.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
908
Chełm – miasto dla bogaczy
2 074
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 572
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA