REKLAMA
Spłonęło audi
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca audi uderzył w tył zatrzymującego się do skrętu w lewo forda. W wyniku tego audi wjechało do rowu i zapaliło się. Do groźnej kolizji doszło na drodze krajowej nr 12 w Maryninie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (13 sierpnia) około godziny 14:00 w miejscowości Marynin w gminie Siedliszcze, na drodze krajowej nr 12.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 27-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego, najechał i uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Ford, który zatrzymywał się do skrętu w lewo. Pojazdem tym kierował 35-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze.

REKLAMA

W wyniku tego zdarzenia audi wjechało do rowu i zapaliło się. Przybyła na miejsce straż pożarna ugasiła palący się samochód. Nikt nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.


REKLAMA

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Zbyszek
  o 21:52

  Sorry ,czy piszący był trzeźwy????bo z tego bełkotu trudno zrozumieć czy ten z Hrubieszowa czy ten z gm.Siedliszcze??????

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  622
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  791
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 453
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 565
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 820
  REKLAMA