REKLAMA
Spostrzegawczy dzielnicowy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzielnicowy z chełmskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego. To już 70 osoba ukrywająca się przed organami ścigania zatrzymana w tym roku z udziałem tego policjanta.

Wczoraj późnym wieczorem (7 sierpnia) dzielnicowy z chełmskiej komendy st. sierż. Paweł Burda (na zdjęciu) w czasie wolnym od służby zauważył na osiedlu Słoneczne mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Po przedstawieniu się i okazaniu policyjnej odznaki zatrzymał mężczyznę, prosząc jednocześnie o wsparcie dyżurnego komendy.

REKLAMA

Umundurowany patrol przejął dalsze czynności. Po wylegitymowaniu okazało się, że przeczucie nie myliło dzielnicowego i dobrze pamiętał wizerunek poszukiwanego.
Okazał się nim 68-letni chełmianin, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Chełmie w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę aresztu za wykroczenie przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu.


REKLAMA

Postawa st. sierż. Pawła Burdy pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Dzięki dobremu rozpoznaniu i własnemu zaangażowaniu w bieżącym roku funkcjonariusz brał udział w zatrzymaniu już 70 osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA