REKLAMA
Spotkanie biznesowe w Kamenie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018”. To bezpłatna konferencja z  inspirującymi wykładami praktyków – szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy.

REKLAMA

Wydarzenie to odbędzie się 2 października 2018 r. (wtorek) w hotelu Kamena, aleja Armii Krajowej 50 w Chełmie, o godz. 16:30 (rejestracja – godz. 16:00).
Spotkanie skierowane jest do działających w powiecie chełmskim przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.


REKLAMA

Program:

16.00 – 16.30 Rejestracja uczestników
16.30 – 17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
17.00 – 18.00 Jak produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Henryk Kartaszyński (właściciel firmy Pro-Project)
18.00 – 18.15 Przerwa kawowa
18.15 – 19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą – prelegent Piotr Kuśmierzak (dziennikarz Telewizji Polsat)
19.15 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości, poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych.
Z kolei lokalny przedsiębiorca, właściciel firmy Pro-Project opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie.

O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami opowie Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Telewizji Polsat. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018’’ to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.

Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie
http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA