REKLAMA
Spróbuj sił w olimpiadzie przedsiębiorczości
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do 30 listopada br. uczniowie szkół gimnazjalnych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych mogą zgłaszać się do ogólnopolskiego i bezpłatnego konkursu – Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Na najlepszych zawodników i ich opiekunów merytorycznych czekają wartościowe nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na warsztaty o tematyce ekonomii i przedsiębiorczości.

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolski i trzyetapowy konkurs realizowany przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych – organizatora konkursów i olimpiad przedmiotowych dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalanych. Podczas eliminacji okręgowych zawodnicy wezmą udział w interaktywnej grze menadżerskiej. Natomiast uczniowie zakwalifikowani do eliminacji centralnych zmierzą się w turnieju „1z30”.

Na laureatów V edycji Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wartościowy sprzęt multimedialny oraz zaproszenie na warsztaty organizowane wraz z partnerami konkursu. Organizatorzy olimpiady zapowiadają, że docenią także trud i wysiłek nauczycieli włożony w przygotowanie uczniów do zawodów. Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają także na opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej olimpiady: www.szkolnaop.pl.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 821
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 722
Święto Niepodległej w Chełmie
1 764
W niedzielę Chełm wybiera
3 254
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 643
REKLAMA