REKLAMA
Srebro i złoto na szkle
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostatnie prace Romana Kravchenko będzie można zobaczyć w galerii Atelier.  Zapraszamy w sobotę na wernisaż wystawy „Srebro i złoto na szkle – Transformacja”.

REKLAMA

Wystawa jest wynikiem trzyletnich eksperymentów (2015-2018) autora z trzema technikami historycznymi Ambrotypia & Verre églomisé & Orotone process, a także z nową techniką, która nie ma jeszcze nazwy, a Roman Kravchenko warunkowo nazywał ją collodion print.


REKLAMA

Autor – fotografik, historyk, dziennikarz – jest artystą tworzącym w unikalnych technikach fotografie na szkle. Techniki te stosuje zaledwie około stu artystów na świecie. Jego prace były wielokrotnie prezentowane w Polsce i na Ukrainie, wystawy i warsztaty przyciągają wielu młodych fotografików, a dorobek artysty jest już doskonale znany i doceniany przez fotografików i kolekcjonerów na świecie.

Zapraszamy na wernisaż w sobotę, 22 września, godz. 18, galeria Atelier, ul. Lwowska 24. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA