REKLAMA
Stare Dobre Małżeństwo z koncertem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce. Zapraszamy na piątkowy koncert.

Od przeszło trzech dekad zespołem kieruje Krzysztof Myszkowski – charyzmatyczny pieśniarz, kompozytor i autor, o studenckim rodowodzie. Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.


REKLAMA

Zapraszamy na koncert do ChDK, w piątek, 16 listopada, godz. 19. Bilety po 45 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest nowy skarbnik miasta
4 212
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 137
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 152
Mamy nowe władze miasta
2 411
Chcą projektować S 12
1 067
REKLAMA