REKLAMA
Starsza pani odnaleziona
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

91-latka z gminy Siedliszcze, nie mówiąc nic rodzinie, wyszła z domu i zaginęła. Szczęśliwie odnalazł ją w lesie jeden z mieszkańców. Policjanci zaopiekowali się nią do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Informację o zaginięciu 91-letniej mieszkanki gminy Siedliszcze dyżurny komendy otrzymał wczoraj (2 lipca) po godz. 20:00. Z relacji zgłaszających wynikało, że kobieta ostatni raz widziana była w domu kilka godzin wcześniej. Nie wiedzieć kiedy oddaliła się stamtąd w nieznanym kierunku. Z uwagi na wiek i stan zdrowia zaginionej, liczyła się każda chwila.

Reklama

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działaniach wspierali ich okoliczni mieszkańcy. Jeden z nich odnalazł starszą panią, znajdowała się w kompleksie leśnym kilkaset metrów od domu.

Policjanci zaopiekowali się 91-latką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Po badaniach przekazana została pod opiekę krewnych.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA