REKLAMA
Straciła panowanie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierująca samochodem marki Audi 19-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Wczoraj (15 maja) wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sarniak na terenie gminy Leśniowice. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi 19-letnia mieszkanka gminy Wojsławice na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechała z drogi na pobocze i uderzyła w drzewo.
Jadąca z nią 20-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierująca była trzeźwa.

REKLAMA


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
725
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 378
Spółki miejskie. Czas działań
1 528
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 794
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251
REKLAMA