REKLAMA
Straciła panowanie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierująca samochodem marki Audi 19-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Wczoraj (15 maja) wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sarniak na terenie gminy Leśniowice. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi 19-letnia mieszkanka gminy Wojsławice na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechała z drogi na pobocze i uderzyła w drzewo.
Jadąca z nią 20-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierująca była trzeźwa.

REKLAMA


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA