REKLAMA
Sukcesy Ballo w Tanecznych Inspiracjach
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Z drugą nagrodą wróciła grupa taneczna BALLO JUNIOR z „Tanecznych inspiracji”. Popisała się także grupa BALLO I. Obie tańczą w chełmskim MDK.

Trampolina Sukcesu to nazwa biłgorajskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego, które od pięciu lat organizuje Ogólnopolski Festiwal Tańca pod nazwą „Taneczne Inspiracje”. 14 kwietnia, w tegorocznej edycji wydarzenia, wzięły udział dwie formacje z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Były to BALLO JUNIOR i BALLO I – obie pod kierunkiem Sabiny Englot.Pierwsza prezentowała się grupa juniorska, która nie tylko zyskała przychylność profesjonalnego jury, ale także drugą nagrodę. Tancerki BALLO JUNIOR za choreografię ” W chełmskich podziemiach” otrzymały nagrodę za energię sceniczną oraz nagrodę Młodzieżowego Jury Festiwalu.

Grupa BALLO I zaprezentowała spektakl taneczny pt. „Zagubiona w dżungli”. Teatralno- taneczne przedstawienie również zostało docenione przez komisję konkursową. Seniorki otrzymały wiele pochwał i wyróżnienie za swój niecodzienny pokaz.
Autorką obu prezentowanych na festiwalu choreografii jest Sabina Englot – nauczyciel tańca jazzowego w MDK w Chełmie.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 126
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 712
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 481
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 920
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA