REKLAMA
Sukcesy młodych zapaśniczek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pięć  medali przywiozły najmłodsze reprezentantki chełmskiego klubu Cement-Gryf z zawodów na Ukrainie.

REKLAMA

W Klesowie na Ukrainie rozegrany został coroczny Międzynarodowy Turniej Młodziczek w zapasach kobiet. Do walk o medale stanęły drużyny z Białorusi, Ukrainy i Polski. Nasz kraj reprezentowało sześć zawodniczek z MKS Cementu Gryf Chełm, pięć z GKS Armaty Stoczek Łukowski oraz jedna z WLKS Siedlce.


REKLAMA

Najmłodsze reprezentantki chełmskiego klubu pokazały wysoką formę zdobywając 5 medali. Bez żadnej porażki z kompletem zwycięstw i złotymi medalami do kraju wróciły: Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy) i Monika Dadas (SP Ruda Huta). Na drugim stopniu podium stanęła Dagmara Branicka (SP nr 11 w Chełmie). Z brązowymi krążkami na trzeciej lokacie sklasyfikowane zostały Klaudia Karwowska (SP nr 1 w Chełmie) i Nikola Skórska (SP nr 3 we Włodawie). Blisko zdobycia medalu była również Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie), która ostatecznie sklasyfikowana została na piątym miejscu.

Chełmska ekipa przywiozła jeszcze dodatkowe wyróżnienie, które zawdzięczamy Wiktorii Kameli. Spośród 130 zawodniczek z trzech państw została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Trenerem drużyny młodych zapaśniczek na Ukrainie był Dariusz Kucharski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
621
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
REKLAMA