REKLAMA
Sukcesy młodych zapaśniczek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pięć  medali przywiozły najmłodsze reprezentantki chełmskiego klubu Cement-Gryf z zawodów na Ukrainie.

Reklama

W Klesowie na Ukrainie rozegrany został coroczny Międzynarodowy Turniej Młodziczek w zapasach kobiet. Do walk o medale stanęły drużyny z Białorusi, Ukrainy i Polski. Nasz kraj reprezentowało sześć zawodniczek z MKS Cementu Gryf Chełm, pięć z GKS Armaty Stoczek Łukowski oraz jedna z WLKS Siedlce.

Najmłodsze reprezentantki chełmskiego klubu pokazały wysoką formę zdobywając 5 medali. Bez żadnej porażki z kompletem zwycięstw i złotymi medalami do kraju wróciły: Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy) i Monika Dadas (SP Ruda Huta). Na drugim stopniu podium stanęła Dagmara Branicka (SP nr 11 w Chełmie). Z brązowymi krążkami na trzeciej lokacie sklasyfikowane zostały Klaudia Karwowska (SP nr 1 w Chełmie) i Nikola Skórska (SP nr 3 we Włodawie). Blisko zdobycia medalu była również Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie), która ostatecznie sklasyfikowana została na piątym miejscu.

Chełmska ekipa przywiozła jeszcze dodatkowe wyróżnienie, które zawdzięczamy Wiktorii Kameli. Spośród 130 zawodniczek z trzech państw została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Trenerem drużyny młodych zapaśniczek na Ukrainie był Dariusz Kucharski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Coś drgnęło w sprawie DK 12
813
Konsultacje strategiczne
564
Wiceprezydent o odwołaniu ze stanowiska dyrektor ChDK
1 700
Budżet Obywatelski 2020: Są wyniki głosowania
545
Remontują Lubelską
827
REKLAMA