REKLAMA
Święto Wolnych Książek
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bookcrossing także w Chełmie. Święto Wolnych Książek to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, aby były czytane.

Wzorem minionych lat Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich aktywnych i kreatywnych czytelników oraz mieszkańców miasta do współtworzenia Święta Wolnych Książek. Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej liczby książek, by krążyły z rąk do rąk i były czytane.


REKLAMA

Uwolnij książki, dziel się z innymi radością czytania – zachęcają organizatorzy.

Święto  odbędzie się we wtorek, 12 czerwca. Jak będzie wyglądać?

Chełmska Biblioteka Publiczna włącza się w akcję poprzez uwolnienie książek opatrzonych odpowiednią etykietą, które mieszkańcy naszego miasta będą mogli znaleźć w różnych miejscach, np. na przystankach, w parku, na parkingach itp. To już XV edycja Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.
Dołączycie?

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Greta
  o 19:27

  A czy mozna swoje książki też zostawić w takich miejscach?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zaczęli łatać dziury
  403
  PUM – raport otwarcia
  459
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  314
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  1 115
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 608
  REKLAMA