REKLAMA
Święto Wolnych Książek
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bookcrossing także w Chełmie. Święto Wolnych Książek to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, aby były czytane.

Wzorem minionych lat Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich aktywnych i kreatywnych czytelników oraz mieszkańców miasta do współtworzenia Święta Wolnych Książek. Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej liczby książek, by krążyły z rąk do rąk i były czytane.Uwolnij książki, dziel się z innymi radością czytania – zachęcają organizatorzy.

Święto  odbędzie się we wtorek, 12 czerwca. Jak będzie wyglądać?

Chełmska Biblioteka Publiczna włącza się w akcję poprzez uwolnienie książek opatrzonych odpowiednią etykietą, które mieszkańcy naszego miasta będą mogli znaleźć w różnych miejscach, np. na przystankach, w parku, na parkingach itp. To już XV edycja Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.
Dołączycie?

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Greta
  o 19:27

  A czy mozna swoje książki też zostawić w takich miejscach?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
  4 091
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 268
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  6 085
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 503
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  3 021
  REKLAMA