REKLAMA
Święto Wolnych Książek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bookcrossing także w Chełmie. Święto Wolnych Książek to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, aby były czytane.

REKLAMA

Wzorem minionych lat Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich aktywnych i kreatywnych czytelników oraz mieszkańców miasta do współtworzenia Święta Wolnych Książek. Celem święta jest promowanie idei bookcrossingu oraz czytelnictwa, a także uwolnienie jak największej liczby książek, by krążyły z rąk do rąk i były czytane.


REKLAMA

Uwolnij książki, dziel się z innymi radością czytania – zachęcają organizatorzy.

Święto  odbędzie się we wtorek, 12 czerwca. Jak będzie wyglądać?

Chełmska Biblioteka Publiczna włącza się w akcję poprzez uwolnienie książek opatrzonych odpowiednią etykietą, które mieszkańcy naszego miasta będą mogli znaleźć w różnych miejscach, np. na przystankach, w parku, na parkingach itp. To już XV edycja Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.
Dołączycie?

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Greta
  o 19:27

  A czy mozna swoje książki też zostawić w takich miejscach?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  581
  Hala produkcyjna już gotowa
  661
  Stawiamy na naukę
  429
  Będzie nowa spółka kolejowa
  957
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  982
  REKLAMA