REKLAMA
Świętowali rocznicę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu unijnemu. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w akcję promocyjną.

REKLAMA

Celem Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest zaprezentowanie efektów realizacji projektów unijnych oraz zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu 15 lat dzięki Funduszom Europejskim. 10 maja Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w coroczną ogólnopolską akcję promocyjną Dni Otwartych Funduszy Europejskich.


REKLAMA

W ramach wydarzenia wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach pod hasłem  ,, Polska w Unii Europejskiej”. Doradca zawodowy wygłosił prelekcję na temat 15-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz na temat Funduszy Europejskich. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się o projektach, które realizowane są przez OHP.

Podczas obchodów został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Polska w Unii Europejskiej”. Dyplomy i nagrody  otrzymały: Gabriela Wolińska, Nikola Świerczak i Patrycja Jóźwiak – uczennice  klasy  pierwszej Liceum Ogólnokształcącego z Siedliszcza, a także Karolina Nadolska, uczennica klasy drugiej. Przyznano również nagrodę za referat o Unii Europejskiej –  Aleksandrze Kowalskiej i Patrycji Okoń uczennicom klasy drugiej.

Uczniowie byli bardzo aktywni i zainteresowani warsztatami. Młodzież była bardzo dobrze przygotowana – dowodzi tego Quiz o Unii Europejskiej, który w większości wykonano w stu procentach. Uczniowie, którzy jako pierwsi  go wykonali, otrzymali koszulki z logo Dni Otwartych. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety oraz upominki.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA