REKLAMA
Świętowali rocznicę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu unijnemu. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w akcję promocyjną.

Reklama

Celem Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest zaprezentowanie efektów realizacji projektów unijnych oraz zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu 15 lat dzięki Funduszom Europejskim. 10 maja Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w coroczną ogólnopolską akcję promocyjną Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W ramach wydarzenia wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach pod hasłem  ,, Polska w Unii Europejskiej”. Doradca zawodowy wygłosił prelekcję na temat 15-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz na temat Funduszy Europejskich. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się o projektach, które realizowane są przez OHP.

Podczas obchodów został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Polska w Unii Europejskiej”. Dyplomy i nagrody  otrzymały: Gabriela Wolińska, Nikola Świerczak i Patrycja Jóźwiak – uczennice  klasy  pierwszej Liceum Ogólnokształcącego z Siedliszcza, a także Karolina Nadolska, uczennica klasy drugiej. Przyznano również nagrodę za referat o Unii Europejskiej –  Aleksandrze Kowalskiej i Patrycji Okoń uczennicom klasy drugiej.

Uczniowie byli bardzo aktywni i zainteresowani warsztatami. Młodzież była bardzo dobrze przygotowana – dowodzi tego Quiz o Unii Europejskiej, który w większości wykonano w stu procentach. Uczniowie, którzy jako pierwsi  go wykonali, otrzymali koszulki z logo Dni Otwartych. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety oraz upominki.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
306
Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
286
Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
745
Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
794
Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
622
REKLAMA