REKLAMA
Świętowali rocznicę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu unijnemu. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w akcję promocyjną.

REKLAMA

Celem Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest zaprezentowanie efektów realizacji projektów unijnych oraz zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu 15 lat dzięki Funduszom Europejskim. 10 maja Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym włączyło się w coroczną ogólnopolską akcję promocyjną Dni Otwartych Funduszy Europejskich.


REKLAMA

W ramach wydarzenia wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach pod hasłem  ,, Polska w Unii Europejskiej”. Doradca zawodowy wygłosił prelekcję na temat 15-lecia Polski w Unii Europejskiej oraz na temat Funduszy Europejskich. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się o projektach, które realizowane są przez OHP.

Podczas obchodów został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Polska w Unii Europejskiej”. Dyplomy i nagrody  otrzymały: Gabriela Wolińska, Nikola Świerczak i Patrycja Jóźwiak – uczennice  klasy  pierwszej Liceum Ogólnokształcącego z Siedliszcza, a także Karolina Nadolska, uczennica klasy drugiej. Przyznano również nagrodę za referat o Unii Europejskiej –  Aleksandrze Kowalskiej i Patrycji Okoń uczennicom klasy drugiej.

Uczniowie byli bardzo aktywni i zainteresowani warsztatami. Młodzież była bardzo dobrze przygotowana – dowodzi tego Quiz o Unii Europejskiej, który w większości wykonano w stu procentach. Uczniowie, którzy jako pierwsi  go wykonali, otrzymali koszulki z logo Dni Otwartych. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety oraz upominki.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
787
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
861
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 606
REKLAMA