REKLAMA
Szalom z teledyskiem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prapremiera klipu nakręconego do utworu „Mandragora” grupy Szalom Chełm miała miejsce wczoraj. Utwór pochodzi z najnowszej płyty zespołu.

Od środy, 16 maja, możemy podziwiać najnowszy teledysk grupy Szalom Chełm, który powstał do utworu „Mandragora”. Piosenka jest dziełem Józefa Kołodziejczyka, który napisał tekst oraz Mariusza Matery – autora muzyki. Teledysk powstał w klimatycznym wnętrzu restauracji „Mandragora”, która mieści się na lubelskim Starym Mieście i specjalizuje w kuchni żydowskiej. Lokal – jak się można domyślić – jest sponsorem produkcji.

– Było cudnie! – pisze Mariusz Matera na profilu zespołu. – Dziękujemy wszystkim raz jeszcze, a Wam nasi drodzy Przyjaciele życzymy miłego oglądania!

Utwór „Mandragora” pochodzi z najnowszej płyty zespołu Szalom Chełm, która ukaże się już pod koniec maja br. Zobaczcie klip.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej S
  o 13:33

  Przestraszyli sie?

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 21:58

  Pare miesiecy temu proponowali,I cicho o tym?

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 18:51

  A co z ich pomyslem pomnika Zydow Chelmskich?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
  124
  Ferie. Nie siedź w domu
  229
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  493
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 464
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 081
  REKLAMA