REKLAMA
Szalone nożyczki już 9 lutego!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już 9 lutego do naszego miasta przyjedzie wielu aktorów znanych ze szklanego ekranu, aby przed chełmską publicznością wystawić sztukę pod tytułem „Szalone nożyczki”. Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów – spieszcie się! – z dnia na dzień wejściówek ubywa!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę …KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza UWAGA!… Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Zapraszamy : )

Obsada:
Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Scenariusz: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyser: Jakub Ehrlich
Producent: Kamila Polak
Scenografia: Zofia Plota
Kostiumy: Agnieszka Sasim

Do zobaczenia na spektaklu! 🙂

Bilety do nabycia:
http://rezerwacje.chdk.chelm.pl 
KUPBILECIK: http://kbq.pl/43805
Rezerwacje grupowe: Piotr Kotnowski tel. 509 728 385

 

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
Flash meble na wymiar oferta. tel. 500220283Oferta gabinetu kosmetycznego "Klinika urody" w Chełmie przy ul. Wirskiego. LinkOferta Niepublicznego Ośrodka Zdrowia Psychicznego w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 72. LinkOferta gabinetu stomatologicznego Sigma w Chełmie przy ul. Gen. Orlicz-Dreszera. Link
REKLAMA
Oferta Niepublicznego Ośrodka Zdrowia Psychicznego w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 72. LinkOferta gabinetu stomatologicznego Sigma w Chełmie przy ul. Gen. Orlicz-Dreszera. LinkFlash meble na wymiar oferta. tel. 500220283Oferta gabinetu kosmetycznego "Klinika urody" w Chełmie przy ul. Wirskiego. Link
REKLAMA
REKLAMA
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
REKLAMA