REKLAMA
Szczęśliwa trzynastka dla Ballo
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

13 czerwca br. okazał się szczęśliwy dla Zespołu Tańca Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury. Młodsza formacja BALLO JUNIOR zdobyła II miejsce.

Grupa wzięła udział w XI Wojewódzkim Turnieju Zespołów Tanecznych w Ulanie-Majoracie. Młodsza formacja BALLO JUNIOR zdobyła II miejsce w kategorii dzieci (6-9 lat). Juniorki zaprezentowały „Koty w butach” w choreografii Sabiny Englot.


REKLAMA

Grupa starsza BALLO I otrzymała III miejsce w kategorii młodzik (14-16 lat). W konkursie zatańczono spektakl taneczny „Zaginiona w dżungli” w choreografii Sabiny Englot.
Natomiast MINI FORMACJA BALLO układem „Anima MEA” w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej wywalczyła II miejsce w kategorii młodzież (17-18 lat). Wszystkie prezentacje BALLO miały miejsce w kategorii taniec współczesny.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
905
Chełm – miasto dla bogaczy
2 072
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 558
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA