REKLAMA
Szczęśliwy finał poszukiwań
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szybkie działania policjantów doprowadziły do odnalezienia 87-letniego mężczyzny. Cierpiący na zaburzenia pamięci mieszkaniec gminy Wierzbica wyszedł z domu w nieznanym kierunku.

REKLAMA

W miniony piątek (17 maja), przed godziną 18.00, dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 87-letniego mieszkańca gminy Wierzbica. Z relacji zgłaszających wynikało, że starszy pan kilka godzin wcześniej wyszedł z miejsca zamieszkania i nie powrócił.


REKLAMA

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. Z uwagi na zapadający zmierzch liczyła się każda chwila. W niespełna 3 godziny funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. Przebywał na terenie posesji krewnych w miejscowości Stołpie w gminie Chełm. Starszy pan nie ucierpiał w tym zdarzeniu, przekazany został pod opiekę najbliższych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 975
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 707
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA