REKLAMA
Szedł niewłaściwą stroną drogi. Pójdzie do więzienia
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci Ruchu Drogowego zauważyli w Urszulinie pieszego, który szedł niewłaściwą stroną drogi. W trakcie podjętych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany.

Wczoraj policjanci Ruchu Drogowego prowadzili działania ukierunkowane na bezpieczeństwo „Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego”.  Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia popełniane przez pieszych czy rowerzystów, a także wobec nich przez innych uczestników ruchu.


REKLAMA

Około godz. 15 policjanci włodawskiej „drogówki” podjęli interwencję wobec pieszego, który szedł niewłaściwą stroną drogi przez Urszulin. Po sprawdzeniu w systemach okazało się, że 49-latek z gminy Hańsk jest poszukiwany, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy we Włodawie. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie.

Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, skąd trafi do Zakładu Karnego.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
477
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA