REKLAMA
Sześć medali na początek sezonu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mocnym akcentem rozpoczęły tegoroczny sezon zapaśniczki MKS Cement Gryf Chełm. W I Pucharze Polski Seniorek wywalczyły sześć medali.

W I Pucharze Polski Seniorek, rozgrywanym w Raciborzu, podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa wywalczyły sześć medali. Zdecydowanie wygrały również klasyfikację drużynową.


REKLAMA

Najlepszą formę w Raciborzu zaprezentowała liderka sekcji zapasów kobiet Katarzyna Krawczyk, która zdobyła kolejny w swojej karierze złoty medal. O jeden stopień niżej na podium ze srebrnymi medalami stanęły ubiegłoroczne medalistki Mistrzostw Polski – Katarzyna Kamińska, Ilona Sobczyńska i Anna Urbanowicz. Do zwycięstwa drużyny przyczyniły się również zdobyte brązowe medale przez Karinę Konarską  i Annę Wawrzycką. Łącznie reprezentantki Chełma zdobyły 145 pkt, zajmując  z ogromną przewagą pierwsze miejsce w  klasyfikacji drużynowej. Chełmska  drużyna na podium  wyprzedziła  KS Grunwald Poznań ( 85 pkt) oraz trzy drużyny z taką samą ilością punktów (70) KS AZS-AWF Warszawa, MKZ Unię Racibórz i ZKS Slavię Ruda Śląsk.

Po zakończonym Pucharze Polski, trener kadry narodowej powołał 12 najlepszych zapaśniczek z terenu  całego kraju na międzynarodowe zgrupowanie, które odbędzie się w Kijowie (Ukraina). Wśród powołanych kadrowiczek  są dwie reprezentantki Chełma – Katarzyna Krawczyk i Anna Urbanowicz. Funkcję drugiego trenera kadry powierzono szkoleniowcowi Cementu-Gryfa Chełm Igorowi Lobasowi. Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA